Parkovanie na sídliskách

Autor: Róbert Kašša | 17.9.2014 o 14:58 | Karma článku: 3,74 | Prečítané:  815x

Parkovanie, parkovanie, parkovanie.... Nech sa spýtam kohokoľvek, čo ho v Žiline najviac trápi, odpoveďou býva viac ako často: PARKOVANIE.

Mesto Žilina problém dlhodobo zanedbáva, akurát len pred voľbami sa snaží zmätočnou aktivitou urobiť dojem, že ho potreby občanov naozaj trápia. Robí to nekoncepčne a chaoticky. Ako kandidát na primátora vás nechcem zaťažovať nič nehovoriacimi sľubmi typu: „Zvýšim počet parkovacích miest.“ a podobne.

Mám vypracovanú podrobnú analýzu o súčasnom počte parkovacích miest na sídliskách, o počte áut, ktoré tam parkujú. Nie je prekvapením, že ich počet je vyšší ako počet parkovacích miest. Mesto Žilina vás týmto núti porušovať zákony a vyhlášky. Núti vás parkovať na tráve, na chodníkoch, na detských ihriskách.

Preto môj prísľub ako súčasť volebného programu bude jednoznačný a konkrétny. Na sídlisku Vlčince je potrebné vybudovať 538 miest, my ich vybudujeme 620. Na Solinkách chýba 383 plôch, my ich vybudujeme 480. Hájik nemá 262 miest, ale my vybudujeme 305 miest. Hliny V. – VII. potrebujú 106 parkovacích plôch, my ich vybudujeme 135.

Zároveň sľubujem, že ich nezačnem budovať pár mesiacov pred voľbami, aby som si takto robil kampaň, ale uvedené počty parkovacích miest budú vybudované do troch rokov odo dňa môjho nástupu do funkcie.

Kto ma pozná, vie, že pre mňa slovo chlapa znamená viac ako podpísaná zmluva.

Máte moje slovo!

 

Róbert Kašša, nezávislý kandidát na primátora

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?